Kontakt

EKPR & KOMMUNIKATION

VÄSTMANNAGATAN 14
111 24 STOCKHOLM
08-667 22 06
info@ekpr.com

Teamet på EKPR

Madeleine Ek-Brentmar

CEO Founder, Senior PR-consultant

073-366 72 20
madeleine@ekpr.com

Amelia Lannhagen

PR-consultant, Social Media Adviser

070-815 57 80
amelia@ekpr.com

Rebecca Radünz

PR-consultant, Project Manager

On Maternity Leave

073-617 41 27
rebecca@ekpr.com

Tiyoneh Jah

PR-consultant

 

072-158 85 58
tiyoneh@ekpr.com

Fanny Östling

PR-consultant

073-508 35 11
fanny@ekpr.com 

Linnea Björk

Showroom Manager

076-050 22 66
linnea@ekpr.com

Pia-Maria Westlund

Economy

08-667 22 06
pim@ekpr.com

Danmark: Think PR

+45 33140000
thinkpr.dk

Finland: Promode

+35 89170070
promode.fi