Kontakt

EKPR & KOMMUNIKATION

VÄSTMANNAGATAN 14
111 24 STOCKHOLM
08-667 22 06
info@ekpr.com

Teamet på EKPR

Madeleine Ek-Brentmar

CEO Founder, Senior PR-consultant

073-366 72 20
madeleine@ekpr.com

Amelia Lannhagen

Bureau Chief, PR-consultant 

Föräldraledig

070-815 57 80
amelia@ekpr.com

Julia Steggo Uddh

Digital Content Designer

070-539 42 75
julia@ekpr.com 

Linnea Björk

Showroom Manager

076-050 22 66
linnea@ekpr.com

Rebecca Radünz

PR-consultant, Project Manager

 

073-617 41 27
rebecca@ekpr.com

Tiyoneh Jah

PR-consultant

Tjänstledig

072-158 85 58
tiyoneh@ekpr.com

Linnea Dubois

PR-consultant, Project Manager

073-531 30 99
linnea.dubois@ekpr.com 

Alex Hahn

PR-consultant

076-163 28 82
alex@ekpr.com

Pia-Maria Westlund

Economy

08 – 667 22 06
pim@ekpr.com

Norge: Creativemill

+47 92836782
creativemill.no

Danmark: Think PR

+45 33140000
thinkpr.dk

 

Finland: Marsaana Communications

+35 8925226200
marsaana.com